Bonus do samochodu: w bagażniku możesz trzymać sportowe buty i ubrania.

A jeśli dołączasz do nowego klubu, który jeszcze nie został otwarty, upewnij się, że wszelkie depozyty lub płatności są przechowywane na rachunku powierniczym do momentu oficjalnego otwarcia.Reputacja — zanim dołączysz, porozmawiaj z obecnymi członkami o ich doświadczeniach z klubem. Biuro Better Business Bureau lub stanowe biuro prokuratora generalnego może poinformować Cię, czy klub jest członkiem lub czy zostały zarejestrowane przeciwko niemu jakiekolwiek skargi. Dodatkowe bezpieczeństwo pojawia się, jeśli klub jest członkiem International Health, Racquet & Stowarzyszenie Klubów Sportowych (IHRSA). Kluby IHRSA muszą przestrzegać kodeksu etycznego, który chroni zdrowie i bezpieczeństwo swoich członków, a także chroni konsumentów przed nieuczciwymi praktykami biznesowymi. Aby znaleźć klub IHRSA w swojej okolicy, odwiedź www.healthclubs.com.Drobne szczegóły — podczas zwiedzania klubu zwracaj uwagę na szczegóły. Jak czysty jest obiekt? Czy muzyka jest za głośna? Czy większość sprzętu jest sprawna? Zbyt wiele znaków „niesprawnych” może wskazywać na słabą konserwację. Czy nowi członkowie otrzymują orientację w klubie i instrukcje, jak korzystać ze sprzętu? Upewnij się, że klub jest miejscem, w którym chciałbyś spędzić czas.

Przy odrobinie badań i cierpliwości zostaniesz nagrodzony członkostwem w klubie zdrowia, który możesz nazwać „domem”. Co ważniejsze, będziesz czerpać długoterminowe korzyści ze zorganizowanego programu ćwiczeń, który idealnie pasuje do Twojego stylu życia. 

Dodatkowe zasoby

Międzynarodowe zdrowie, rakieta & Stowarzyszenie Klub Sportowy: http://www.ihrsa.org AARP: http://www.aarpfitness.com/articles.aspx?articleID=1005

Podgląd PDF

Codzienny grind może dość szybko odbić się na naszym zdrowiu, jeśli nie będziemy ostrożni. W rzeczywistości, według American Heart Association, częstość pracy siedzącej wzrosła o 83 procent od 1950 roku. Połącz to z kryzysem otyłości w naszym kraju i łatwo zobaczyć, jak dzień pracy może utrudniać nam dążenie do zdrowia i sprawności. Dobra wiadomość jest taka, że ​​wcale nie musi tak być. Oto pięć łatwych do zastosowania sposobów na zwiększenie aktywności fizycznej w ciągu dnia pracy (i nie wymagają one wykonywania zanurzeń z krawędzi biurka).

1. Dojazdy

Niezależnie od tego, czy jesteś na przedmieściach, czy w mieście, istnieje kilka sposobów na zwiększenie wydatku energetycznego w drodze do i z biura. Jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie aktywności fizycznej w ciągu dnia jest zamiana samochodu na rower. Oczywiście jest to bardziej realistyczna opcja, jeśli mieszkasz w środowisku miejskim. W rzeczywistości niektóre obiekty fitness oferują „karnety na prysznic”, które umożliwiają rowerzystom wzięcie prysznica do pracy po jeździe. Dojazd do pracy rowerem nie zawsze jest możliwy, zwłaszcza jeśli trasa nie jest przyjazna dla rowerzystów lub w samochodzie są małe dzieci. W porządku — istnieją inne sposoby na przekształcenie konwencjonalnego dojeżdżania do pracy. Parkowanie dalej od biura, kiedy dotrzesz do pracy, daje możliwość wykonania dodatkowych kroków. Bonus do samochodu: w bagażniku możesz trzymać sportowe buty i ubrania. Zanim wyruszysz na cały dzień, załóż sportowe buty i idź na spacer lub bieganie, zanim wrócisz do domu.

2. Schody

Kto potrzebuje karnetu na siłownię, kiedy można wejść po schodach? OK, więc schody nie zastępują siłowni, ale są świetnym sposobem na dodanie ćwiczeń przez cały dzień pracy. Wykroczenie klatki schodowej może wymagać trochę wysiłku, ponieważ większość klatek schodowych znajduje się z boku budynków, ale dodatkowy wysiłek z czasem się zwiększy. Aby chodzenie po schodach było bardziej kuszące, weź ze sobą kolegę lub rzuć wyzwanie współpracownikom, aby zastosowali „regułę schodową”, która jest całkiem prosta: zawsze chodź po schodach!

3. Godzina obiadowa

To świetna okazja na spacer. Chociaż „godziny” lunchu są różne, zazwyczaj na posiłki przeznacza się trochę czasu. Chociaż nie powinieneś rezygnować z lunchu, jest to również okazja do ćwiczeń. Jeśli masz godzinę na lunch, dlaczego nie spędzić 30 minut na spacerach i 30 minutach na jedzeniu? Aby pomóc w marszu w porze lunchu, miej przy biurku parę butów do chodzenia. Ponownie, jest to świetna okazja, aby nawiązać współpracę ze współpracownikiem, który może mieć podobne cele zdrowotne i zdrowotne. Dodanie spaceru w porze lunchu nie tylko zwiększa poziom aktywności fizycznej w ciągu dnia, ale może również pomóc oczyścić umysł, dzięki czemu popołudnie będzie bardziej produktywne.

4. Spotkania

To może być trochę przekonujące, zwłaszcza jeśli to nie ty prowadzisz spotkanie, ale dlaczego nie wybrać się na cotygodniowy spacer na zewnątrz? Spotkania piesze sprawdzają się w przypadku mniejszych spotkań od jednej do czterech osób. Poprzez wstawanie i bycie aktywnym samo spotkanie jest bardziej stymulujące i angażujące. Dużo trudniej jest też pisać, sprawdzać pocztę, Facebooka itp., jeśli idziesz i prowadzisz rozmowę. Organizowanie poruszającego spotkania zapewnia świeże środowisko, które pobudza myślenie, rozmowę i energetyzującą aktywność.

5. Biurko

Jednym z najlepszych sposobów na znaczne zwiększenie poziomu aktywności fizycznej w ciągu dnia pracy jest posiadanie biurka na stojąco. Na rynku jest kilka świetnych opcji biurek na stojąco, ale nie musisz wydawać ani grosza. Stwórz stojące biurko „zrób to sam”, umieszczając kilka książek pod monitorem komputera i klawiaturą, aż znajdą się na wygodnej wysokości do pracy w pozycji stojącej. Transformacja z siedzenia przez osiem godzin dziennie do stania przez osiem godzin dziennie może zrobić ogromną różnicę. W końcu ostatnie statystyki dotyczące siedzącego trybu życia sugerują, że siedzenie zbyt wiele godzin dziennie jest naprawdę szkodliwe dla zdrowia.  

A więc masz to, pięć sposobów „zrób to sam” na zwiększenie aktywności w ciągu dnia pracy. Daj nam znać, jak to idzie, tweetując @acefitness #workworkout! 

Czasami wszystko, co chcesz zrobić po ciężkim treningu, to pośpiech wyjść z siłowni, abyś mógł zająć się resztą dnia. Są jednak małe kroki, które możesz wykonać natychmiast lub wkrótce po ćwiczeniach, aby zachować zdrowie i przygotować grunt pod udany trening następnym razem. Wyrób sobie nawyk skreślania jak największej liczby poniższych czynności z listy za każdym razem, gdy kończysz trening.

1. Zaangażuj się w odpoczynek

Kiedy szczególnie brakuje Ci czasu, możesz zdecydować, że najlepiej udać się do szatni zaraz po treningu cardio. Niezbyt dobry pomysł. Właściwe ochłodzenie – kiedy poruszasz się z niewielką intensywnością – zajmuje tylko kilka minut i pomaga zachować bezpieczeństwo na siłowni.

Umożliwienie ciału wygodnego zrezygnowania z umiarkowanych lub intensywnych ćwiczeń zapewnia płynne, stopniowe odchodzenie od zwiększonego tętna. Ochłodzenie pomaga zapobiegać gromadzeniu się krwi w kończynach dolnych, a także zapobiegać zawrotom głowy.

2. Wyłącz aplikację treningową

Analizowanie i porównywanie wskaźników śledzenia z jednego treningu do następnego może być motywujące, a ponadto pomaga w osiąganiu celów. Podczas gdy niektóre inteligentne aplikacje treningowe wykrywają, kiedy kończysz ćwiczenia i automatycznie przestają zbierać dane, wiele z nich tego nie robi.

Zapominanie o wyłączeniu aplikacji treningowej może być frustrujące: im dłużej aplikacja działa, gdy już nie ćwiczysz, tym bardziej pomieszane są dane. Jednym z rozwiązań jest ustawienie stałego przypomnienia w telefonie o okresach, w których zwykle ćwiczysz (np. cotygodniowe zajęcia fitness lub osobiste spotkania treningowe). Przypomnienie poprosi Cię o wyłączenie aplikacji w odpowiednim czasie.

3. Rozciągnij mięśnie, nad którymi pracowałeś

Słyszałeś to już wcześniej i nie bez powodu: rozciąganie jest ważnym elementem fitnessu. Poświęcenie czasu na wykonanie dobrego rozciągania po treningu – kiedy twoje mięśnie są już rozgrzane – może pomóc poprawić postawę, zwiększyć mobilność i zakres ruchu oraz wzmocnić rozluźnienie mięśni. Poza tym miło jest poświęcić kilka minut na mentalny relaks przed kontynuowaniem dnia. Jeśli to możliwe, dodaj kilka minut wałkowania pianki, aby jeszcze bardziej zniwelować napięcie mięśni.

4. Umyj ręce

Nie słyszysz tej rady zbyt często w związku z ćwiczeniami, ale może to znacznie pomóc w utrzymaniu zdrowia, dzięki czemu nie przegapisz treningów z powodu choroby. Wiele osób obsługuje (i poci się) sprzęt do ćwiczeń, taki jak hantle, przyrządy do podnoszenia ciężarów, kettlebells i kierownice rowerowe. Przed wyjściem z siłowni dokładnie umyj ręce pod prysznicem lub przy umywalce, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zarazków. 

5. Wymień swoje buty

Jeśli zazwyczaj nosisz na siłowni te same buty fitness, co spacery po mieście, rozważ zmianę podejścia. Zmieniaj trampki przed wyjściem, aby przyzwyczaić się do noszenia wyznaczonej pary tylko na siłowni. Dzięki temu Twoje kopnięcia będą dłużej czuć się jak nowe i wspierające – a także czystsze podłogi w siłowni.

6. Uzupełnij swoją butelkę na wodę

Łatwo jest pić wodę tuż przed i w trakcie treningu, bo bidon masz na wyciągnięcie ręki. Ale ludzie często przestają popijać, gdy tylko przejdą do innych rzeczy. Aby zachować nawodnienie na dłużej, uzupełniaj wodę, gdy wychodzisz z siłowni. Trzymaj go pod ręką, aby móc z niego pić przez resztę dnia.

7. Zgryź pot po treningu

Staraj się zjeść zdrową przekąskę w ciągu około pół godziny po umiarkowanym lub intensywnym treningu. Eksperci zalecają kombinację węglowodanów, aby uzupełnić zapasy glikogenu (paliwa dla organizmu) i białka, aby pomóc w naprawie mięśni. Dobre przekąski po treningu to masło migdałowe rozsmarowane na plasterkach banana lub chleb pełnoziarnisty lub smoothie z jogurtu naturalnego z owocami.

8. Przygotuj torbę na siłownię na następny raz

Przygotowanie do następnego treningu w momencie, gdy kończysz bieżący, może pomóc przygotować grunt pod długotrwały sukces fitness. Gdy wrócisz do domu, od razu zapakuj torbę na siłownię ze skarpetami, ręcznikiem, butami i wszystkim, czego możesz potrzebować. Kiedy nadejdzie czas na kolejny trening, będziesz gotowy, aby chwycić torbę i iść, zmniejszając bariery w ćwiczeniach, takie jak brak czasu. Dodatkowo świadomość, że już się przygotowałeś do treningu, jest świetnym motywatorem.

Jeśli interesuje Cię kariera trenera personalnego i chcesz pracować dla siebie, masz wiele możliwości. Uruchomienie własnej firmy zajmującej się szkoleniami osobistymi pozwala na kreatywność programowania, elastyczność w planowaniu i możliwość ustalenia własnych stawek — a także pozwala określić, gdzie chcesz szkolić swoich klientów.  

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na treningi personalne, wraz z pragnieniem klientów na elastyczność pod względem lokalizacji i metody dostawy, specjaliści od ćwiczeń fizycznych mają możliwość zaprojektowania unikalnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb firm zajmujących się treningiem personalnym.  

Możliwości dla samozatrudnionych trenerów osobistych można luźno podzielić na następujące kategorie: 

Cegła i zaprawa 

Cegła i zaprawa odnosi się do prowadzenia firmy poza lokalizacją innej firmy (nie Twoim domem lub domem klienta). Chociaż możesz otworzyć i prowadzić własne studio szkoleniowe, możesz również zbadać inne opcje posiadania dedykowanej przestrzeni szkoleniowej.  

Niektóre studia treningu personalnego lub mniejsze siłownie mogą oferować opcję wynajmu powierzchni za stałą opłatą każdego miesiąca, podczas gdy inne mogą zdecydować się na negocjowanie części opłat treningowych za dostęp do przestrzeni. Tak czy inaczej, będziesz odpowiedzialny za znajdowanie swoich klientów i negocjowanie umów na swoje usługi. 

Mniej tradycyjna opcja murowana, która pojawiła się w ostatnich latach, istnieje w kompleksach mieszkaniowych i wspólnotach mieszkaniowych. Aby zachować konkurencyjność, społeczności te czasami dodają atrakcyjne udogodnienia, które zazwyczaj obejmują najnowocześniejsze centra fitness. Niektóre z tych centrów mogą funkcjonować jako studia treningu osobistego lub małe sale gimnastyczne i umożliwiają wynajęcie przestrzeni lub uiszczenie części opłaty treningowej na klienta za korzystanie z przestrzeni. 

Wiele korporacji i firm oferuje również centra fitness na miejscu. Chociaż placówki te mogą zdecydować się na zatrudnienie trenerów jako pracowników, niektóre mogą zamiast tego współpracować z niezależnymi wykonawcami. Obiekt może być zarządzany przez firmę zewnętrzną lub prowadzony wewnętrznie. Dowiedz się, kto rządzi i zapytaj o dostępne możliwości. 

Szkolenie mobilne 

Szkolenie może odbywać się również poza obiektami. Zastanów się nad stworzeniem mobilnego biznesu, w którym szkolisz klientów indywidualnie lub w grupach w parkach, na placach zabaw, w innych przestrzeniach zewnętrznych lub w ich domach. W przypadku wszystkich opcji mobilnych najprawdopodobniej będziesz musiał udostępnić sprzęt lub przeszkolić klientów, którzy mogą dostarczyć własny sprzęt.  

Pamiętaj, że trening na świeżym powietrzu zależy od pogody, co może mieć wpływ na to, kiedy i gdzie możesz trenować o różnych porach roku. Przy ustalaniu harmonogramu i cen należy również wziąć pod uwagę czas potrzebny na podróż między lokalizacjami.  

Jedna ważna uwaga: zawsze sprawdź lokalne przepisy przed zaplanowaniem sesji szkoleniowych w parku publicznym lub innej przestrzeni publicznej, ponieważ może być konieczne uzyskanie zezwoleń i opłata, aby uzyskać dostęp. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z zestawem narzędzi ACE Shared Space Toolkit. 

Szkolenie wirtualne  

Wreszcie, trenerzy osobiści mogą otworzyć sklep internetowy, aby wirtualnie szkolić klientów. Trenerzy personalni mogą zapewnić sesje treningowe, oceny i konsultacje „na żywo” (synchronicznie) lub na żądanie (asynchronicznie). Istnieje szeroka gama cyfrowych narzędzi szkoleniowych, które pomagają trenerom reklamować, pobierać opłaty i planować sesje.  

Jessica Fizjolog Ćwiczeń

Zawsze szukam okazji, aby trenować na świeżym powietrzu, a jednym z moich ulubionych miejsc jest Park Regionalny Mission Trails. Jest tam tak wiele wspaniałych szlaków turystycznych i uwielbiam otaczać się przyrodą, więc często wybieram się na godzinę lub dwie wędrówki z moimi dwoma psami. To zdjęcie ze szczytu jednego z moich ulubionych szlaków. Za każdym razem, gdy wchodzę na szczyt, zawsze daje mi to niesamowite uczucie, ponieważ uwielbiam po prostu móc podziwiać wszystkie piękne widoki.

Sue Menedżer Rejestracji Egzaminów

Spędziłem lata jako biegacz długodystansowy, ale odkryłem, że przerwa to zawsze dobra rzecz. Uwielbiam jeździć na świeżym powietrzu na przyjemną wędrówkę lub spokojnie pobiegać po pracy, ale gdy nadchodzi weekend, lubię wysiąść na rowerze górskim w poszukiwaniu szlaków, których jeszcze nie pokonałem pieszo!

Scott Dyrektor Marketingu

Prawie w każdy czwartkowy wieczór jeżdżę na łyżwach z chłopcami w Iceoplex w Escondido. To liga rywalizacyjna z wystarczającą intensywnością, aby każda łyżwa była świetnym treningiem. Mogę powiedzieć, że to świetny trening, ponieważ jeśli spóźnię się na tydzień, mogę zagwarantować, ż produktopinie.tope w następnym tygodniu będę narzekał na brak wytrzymałości i spalanie nóg do walki przez 20 sekund na każdej zmianie. Gram w The Rockers, których nazywamy "Organizacja Narodów Zjednoczonych" drużyna hokejowa bo zawodnicy pochodzą z Bostonu, Chicago, Michigan, Alberty, Montrealu, Toronto, Serbii, Rosji i Czech. Podstawowa grupa jest razem od lat, a to, co sprowadza nas na lodowisko w każdy czwartkowy wieczór, to nie tyle wygrywanie, ile bycie w drużynie z grupą facetów, którzy lubią grać razem. Byliśmy mistrzami ligi w sezonie zima 2011/2012 i wygraliśmy koszulkę z długim rękawem z napisem "Mistrzowie" na tym. To było albo ulepszenie, albo obniżenie jakości haftowanego ręcznika, który wygraliśmy 3 lata temu (to była długa susza). W 2009 roku wygraliśmy również chłodziarkę, w której wciąż przechowujemy zimne napoje. Oto zdjęcie z trzeciego meczu o mistrzostwo w najlepszych z 3 przeciwko The Hosers, którego wygraliśmy w ostatnich sekundach.